Home

hizmetçi alt Kötü şans t24 tv canlı selamlamak Eklemek saç kesimi

canlı yayın Etiketli Haberler

Bekir Ağırdır: Altılı Masa'nın aday tartışmasını kamuoyu önünde yapması  yönetim beceriksizliği
Bekir Ağırdır: Altılı Masa'nın aday tartışmasını kamuoyu önünde yapması yönetim beceriksizliği

Rıdvan Dilmen'den Domenec Torrent'e sert sözler: Burası Uganda değil
Rıdvan Dilmen'den Domenec Torrent'e sert sözler: Burası Uganda değil

Britanya'da başbakan adayları canlı yayında tartışırken sunucu aniden  bayıldı
Britanya'da başbakan adayları canlı yayında tartışırken sunucu aniden bayıldı

Ekonomist Özgür Demirtaş'tan İsmail Saymaz'ın canlı yayın teklifine:  Siyasal İslamcılar tarafından tehdit altındayım
Ekonomist Özgür Demirtaş'tan İsmail Saymaz'ın canlı yayın teklifine: Siyasal İslamcılar tarafından tehdit altındayım

Rus devlet televizyonu canlı yayınında 'savaşa hayır' protestosu yapan  editör, 30 bin ruble para cezasına çaptırıldı
Rus devlet televizyonu canlı yayınında 'savaşa hayır' protestosu yapan editör, 30 bin ruble para cezasına çaptırıldı

Erdoğan'ın konuşması nedeniyle sözü kesilen Muharrem İnce: Eğer canlı  yayında konuksanız ve bekletiliyorsanız yayını terk edin, herkes terk etsin
Erdoğan'ın konuşması nedeniyle sözü kesilen Muharrem İnce: Eğer canlı yayında konuksanız ve bekletiliyorsanız yayını terk edin, herkes terk etsin

T24 - VİDEO | Canlı yayında yaşadığı kaza ile hastanelik oldu! https://t24 .com.tr/video/canli-yayinda-yasadigi-kaza-ile-hastanelik-oldu,37082 |  Facebook
T24 - VİDEO | Canlı yayında yaşadığı kaza ile hastanelik oldu! https://t24 .com.tr/video/canli-yayinda-yasadigi-kaza-ile-hastanelik-oldu,37082 | Facebook

T24 - YouTube
T24 - YouTube

Bülent Arınç'tan Halk TV canlı yayınında gazeteci Barış Pehlivan'a:  Yerinize oturun; beni bu konulara sokmayın
Bülent Arınç'tan Halk TV canlı yayınında gazeteci Barış Pehlivan'a: Yerinize oturun; beni bu konulara sokmayın

T24 - YouTube
T24 - YouTube

T24 - YouTube
T24 - YouTube

Deniz Zeyrek: Meral Akşener'in Başbakan olacağını söyleyen güçlü bir Bakan  var, bizzat kendisinden duydum
Deniz Zeyrek: Meral Akşener'in Başbakan olacağını söyleyen güçlü bir Bakan var, bizzat kendisinden duydum

T24 Manşet Videoları
T24 Manşet Videoları

Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel: Vallahi yeter, bir çadır  gönderemediniz; beni de Silivri'ye atın
Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel: Vallahi yeter, bir çadır gönderemediniz; beni de Silivri'ye atın

Kılıçdaroğlu, Demirtaş'ın sorusunu canlı yayında yanıtladı: Bence gayet  güzel bir öneri
Kılıçdaroğlu, Demirtaş'ın sorusunu canlı yayında yanıtladı: Bence gayet güzel bir öneri

beyaz tv Etiketli Haberler
beyaz tv Etiketli Haberler

t24 canlı Etiketli Haberler
t24 canlı Etiketli Haberler

T24 - YouTube
T24 - YouTube

T24 - YouTube
T24 - YouTube

EMO - T24 TV- BAŞKA BİR ENERJİ MÜMKÜN
EMO - T24 TV- BAŞKA BİR ENERJİ MÜMKÜN

Prof. Sencer Ayata: Millet İttifakı'nda liderler arasında bir güven oluştu,  sorun çıksa da oturup konuşurlar
Prof. Sencer Ayata: Millet İttifakı'nda liderler arasında bir güven oluştu, sorun çıksa da oturup konuşurlar

Murat Sabuncu, 'MHP'li ismin İstiklal bombacısıyla görüştüğü' haberini  yorumladı: MHP değil de CHP olsaydı kapatma davası açarlardı
Murat Sabuncu, 'MHP'li ismin İstiklal bombacısıyla görüştüğü' haberini yorumladı: MHP değil de CHP olsaydı kapatma davası açarlardı